Вчені з'ясували, як зменшити ризик розвитку раку

Вчені з'ясували, як зменшити ризик розвитку раку

Згідно з висновками вчених, надлишок маси тіла пов'язаний з раком печінки, яєчників, передміхурової залози, шлунка, порожнини рота і глотки, кишечника, молочної залози, жовчного міхура, нирок, стравоходу, підшлункової залози і матки.
У доповіді представлена низка рекомендацій, що дозволяють уникнути розвитку злоякісних пухлин.
За словами дослідників, необхідно підтримувати високий рівень фізичної активності, дотримуватися дієти зі значним вмістом овочів, фруктів, цільнозернових і бобових продуктів.
Крім того, важливо обмежити споживання жирної їжі, фастфуда, напівфабрикатів, червоного м'яса і цукру. Фахівці також радять відмовитися від алкоголю і харчових добавок.
Одна зі співробітниць фонду доктор Джіоті ​​Мітроу наголосила, що рекомендації з профілактики онкологічних захворювань "все разом працюють як модель боротьби з раком".
"Люди можуть довіряти цим радам, оскільки вони засновані на фактичних даних, які послідовно підтверджувалися протягом десятиліть", - заявила вона.
Раніше повідомлялося, що вчені розробили татуювання, що допоможе визначити розвиток деяких видів раку ще на ранній стадії.

Related

Здоров'я 2510077924459818258

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item