Страхітливі і милі. Роботи Boston Dynamics

Страхітливі і милі. Роботи Boston Dynamics
Антропоморфний робот Atlas навчився швидко бігати

Відео з роботами американської компанії регулярно збирають мільйони переглядів і викликають бурхливе обговорення. Щоразу роботи проробляють нові, значно більш складні трюки.

 
Робототехніка сьогодні є однією з найбільш швидкорозвивальних технологій. Найбільша увага прикута до розробок компанії Boston Dynamics.
 
Відео, де роботи Boston Dynamics, створювані для військових цілей Пентагону, регулярно збирають мільйони переглядів і викликають бурхливе обговорення.
 
У кожному новому роліку роботи проробляють нові, щораз складніші трюки. 10 травня на каналі компанії в YouTube було опубліковане відео, на якому прямоходячий робот Atlas бігає по парку і перестрибує через колоду.
 
Мета компанії - створити автономних роботів, у яких були б фізичні здібності людини і тварин.ЗМІ розповідають про найцікавіших роботів Boston Dynamics.
 
SpotMini
 
Характеристики SpotMini
 
Одна з останніх розробок Boston Dynamics - технопес SpotMini - схожа на собаку не тільки зовні, а й характером.
 
Коли один з роботів SpotMini не зміг відкрити двері в сусідню кімнату, йому на допомогу прийшов інший. Робот, оснащений щупальцем-маніпулятором, не тільки відкрив перед другом двері, а й притримав їх.
Згодом технопса перевірили на надійність. Людина з хокейною ключкою робить усе, щоб робот не втік. У примітці йдеться, що робот працює в автономному режимі майже весь час, за винятком наведення на ціль.
 
На самому початку оператор (який не показаний на відео) підводить робота до дверей і наводить маніпулятор на ручку і віддає команду "тікати". Те ж саме він робить на 42-й секунді відео. В іншому SpotMini діє повністю самостійно.
 
Цікаво, що під відео користувачі виказали своє співчуття і закликали шкурних виплодків не заважати роботу.
У технопса є старший брат Spot. Він увібрав у себе напрацювання попередніх роботів BigDog, Cheetah і LS3. На відміну від них, цей робот дуже тихий.
 
Характеристики робота Spot
 
Має надлюдську стабільність і може пересуватися по нерівній поверхні.
Atlas
 
Характеристики робота Atlas
 
У листопаді 2017 року Boston Dynamics представила антропоморфний Atlas, який першим з роботів навчився робити сальто назад.
 
Atlas, окрім сальто, уміє перетягувати коробки і долати смугу перешкод.
 
10 травня Boston Dynamics показали в новому ролику, як робот бігає по парку і перестрибує через колоду.
 
 
Раніше йому це вдавалося менш витончено, але дуже зворушливо.
Handle
 
Характеристики робота Handle
 
Відмінною особливістю робота є те, що на його задніх ногах є колеса. Засновник Boston Dynamics Марк Райберт на презентації Handle у лютому 2017 року перед інвесторами назвав його роботом з нічних кошмарів.
 
Завдяки поєднанню ніг з колесами Handle може здійснювати складні динамічні рухи, недоступні дял більшості сучасних роботів - наприклад, він уміє з'їжджати по сходах чи слизькому схилу і перестрибувати перешкоди на ходу.
При цьому робот активно використовує тяжкість власного тіла: нахиляється на поворотах, балансує, відхиляючись від вертикальної осі і витягує верхні кінцівки для того, щоб спіймати рівновагу.
 
LS3
 
Характеристики робота LS3
 
У 2014 році пройшли перші спільні навчання роботів з морськими піхотинцями на Гаваях. Робот є певним механічним аналогом мула, який бере на себе функції транспортування основної частини вантажу військовослужбовців і припасів.
 
По суті, Legged Squad Support System - це автономний і мобільний транспортник, який завдяки своїм розмірам зможе швидко доправити на поле бою патрони, амуніцію чи медичні препарати.

Related

Технології 1569513453575363670

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item