Навчать виживати і поводитися зі зброєю: для дітей організували військовий табір

Навчать виживати і поводитися зі зброєю: для дітей організували військовий табір

На Вінниччині організують військовий табір для підлітків. Він триватиме впродовж двох тижнів та пропонує учасникам випробувати свої сили в стані сучасної війни.
Курінний табір буде відбуватися на території області з 30 червня по 13 липня. Табір влаштують пластуни з 105-го юнацького курення ім. Данила Нечая. Учасниками можуть стати тільки хлопці віком 11-17 років, як пластуни, так і діти які не є членами Пласту, пишеvezha.vn.ua.
Цього року табір має військовий напрямок. Хлопцям буде видана макетна зборя, щоб вони з перших хвилин від початку табору вчились поводитись з нею та нести відповідальність. Протягом двох тижнів з дітьми працюватимуть інструктори з виживання в природі, куховарення, картографії та орієнтування, історії України, військової справи та з багатьох інших напрямків. Перших чотири дні табору буде тривати мандрівний етап по деяких місцях бойової слави, де загинув Данило Нечай. Загалом маршрут разом складатиме до 100 км.
Після мандрівного етапу табір стане станціонаром в околицях села Микулинці. Мета табору - навчити дітей кращої самозарадності, самозараднострі в природі, роботі в команді, лідерству та деяким військовим навичкам.
Щоб стати учасником чи учасницею табору потрібно заповнити анкету та оплатити "вкладку" у розмірі 850 гривень. Зареєструватися можна тут.
Кожна дитина має право три рази на рік поїхати у табір безкоштовно, або з частковою доплатою. Можна відправити дитину відпочивати до моря, річки, гори чи у ліс. Літні путівки важче отримати, ні ж в іншу пору року.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Суспільство 303389759556670577

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item