Заборона сім-карт і обшуки на вокзалі: що варто знати про життя в Китаї

Заборона сім-карт і обшуки на вокзалі: що варто знати про життя в Китаї

У Китаї для іноземців під забороною мобільний зв'язок. Щоб поїхати в інше місто, необхідно проходити металошукач.
Про незвичні китайські правила розповідає емігрантка Олександра із Запоріжжя. Дівчина переїхала в Китай три роки тому, повідомляють "Факти".
"Якщо вам треба поїхати в сусіднє місто поїздом, вам обов'язково доведеться пройти через металошукач. Також ви повинні будете пропустити свої речі через спеціальний сканер. У метро – схожа система, хоча і не така ретельна, – розповідає Олександра, - Все це робиться для безпеки пасажирів. Навіть після того, як вас, ваші речі і документи перевірили, ви все одно не можете потрапити на колію. Кожен рейс має свій гейт – вихід, який відкриється тільки тоді, коли поїзд або автобус прибуде".
На територію вокзалу може потрапити лише та людина, у якої є квитокю. Тому в Китаї ніхто нікого не проводжає.
"Також іноземці не можуть купити сім-карту китайських операторів. Якщо зв'язок необхідний доведеться їхати на чорний ринок".
За словаим дівчини, в Китаї майже всюди є банківські термінали, а в кожного китайця - мобільний додаток, в якому можна завести Інтернет-гаманець. Із його допомогою проводять будь-які платіжні операції.
"Навіть місцеві жебраки не в капелюх милостиню збирають, а на власний Інтернет-гаманець. Підходить до нас чоловік і просить, жестом дає нам зрозуміти, що дайте пару юанів, щоб поїсти. Ми говоримо, що у нас немає готівки, а він просить відсканувати код і скинути на Інтернет-гаманець".
Паніше українець Олександр Пастухов розповів, що в Китаї ціни на оренду квартирв хорошому районі починаються від $1000, купівля житла - від $500 тисяч.

Related

Суспільство 2418705845101738136

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

РОСІЯ НАПАЛА на УКРАЇНУ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item