Визначили найшкідливіше та найкорисніше взуття

Визначили найшкідливіше та найкорисніше взуття

Взуття на підборах є найгіршим для здоров'я людини. На цьому наголошують гарвардські вчені. Експерти рекомендують частіше ходити на відпочинку босяком, щоб поліпшити роботу м'язів ніг.
Амортизатори і повітряні подушки в популярних моделях взуття, включаючи кросівки, насправді шкодять здоров'ю ніг. Все тому, що амортизатори, які повинні були б забезпечувати покупцям комфорт і міцність під час ходьби, насправді роблять їх слабкими і більш уразливими до різних травм.
"Коли ви ходите у взутті, ваші м'язи працюють гірше, ніж, коли ви ходите босоніж. М'які підошви не дають можливості вашим ногам регулярно "тренуватися", в результаті чого збільшується ризик травм і проблем зі здоров'ям ніг", – заявив один з авторів дослідження Деніел Ліберман.
Крім незручності, взуття на високих підборах може повністю змінити структуру м'язів і привести до серйозних проблем в майбутньому. Також від "підборів" можуть деформуватися людські стопи.
Краще носити літні плоскі сандалі, які найкраще імітують босі ноги, а також часто міняти різні моделі взуття, щоб не давати м'язам ніг розслаблятися.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Здоров'я 2809198939811650163

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item