"Велика сімка" пообіцяла підтримати суверенітет України: США відмовилися підписувати спільну заяву

"Велика сімка" пообіцяла підтримати суверенітет України: США відмовилися підписувати спільну заяву
"Велика сімка" пообіцяла підтримати суверенітет України

Країни "Великої сімки" (G7) пообіцяли продовжувати підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.
"Ми повторюємо своє засудження незаконної анексії Криму й підтверджуємо подальшу підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів", - зазначається у спільному комюніке, оприлюдненому по завершенні саміту G7 у Канаді.
У G7 наголосили, що продовження санкцій проти Росії "безпосередньо прив'язане до неспроможності РФ сповна втілити свої зобов'язання, відповідно до Мінських угод, та продемонструвати повагу до суверенітету України". "Ми також повністю підтримуємо зусилля у рамках Нормадського формату та ОБСЄ із пошуку вирішення конфлікту на сході України. Якщо дії Росії вимагатимуть цього, ми залишаємося готовими зробити подальші обмежувальні кроки із метою підвищення ціни для РФ", - наголошується у комюніке.
Після завершення в Канаді саміту G7 президент США Дональд Трамп в неділю, 10 червня, несподівано відкликав свій підпис під підсумковою спільною заявою. Це стало першим подібним випадком в історії формату "великої сімки".
Окрім цього, лідери країн Великої сімки також пообіцяли "зберігати свою відданість допомозі Україну у втіленні її амбітного та необхідного плану реформ".
G7 або "Велика сімка" — міжнародний клуб урядів семи високорозвинених країн світу (США, Японія, Німеччина, Велика Британія, Франція, Італія, Канада).
Лідери цих країн регулярно зустрічаються для обговорення спільних економічних проблем і намагаються узгоджувати свою економічну політику.

Related

Події у світі 2996106544517153519

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item