Вчені повідомили про несподівану небезпеку аптечних вітамінів

Вчені повідомили про несподівану небезпеку аптечних вітамінів
Недавні дослідження показали, що синтетичні вітаміни не настільки корисні для здоров'я, як прийнято вважати. Більше того, вживання деяких з них несе в собі чималу загрозу. Про це пише відоме британське видання The Guardian.
Різноманітні мультивітамінні комплекси і дієтичні добавки насправді не стільки допомагають організму, скільки чинять йому шкоду, підвищуючи ризик розвитку раку й серцевих хвороб. Такі результати дав експеримент, проведений командою вчених із Колорадського університету. Наприклад, дослідники з'ясували, що вживання синтетичної фолієвої кислоти з метою зменшення кількості передракових поліпів у товстій кишці дає зворотній ефект — небезпечних утворень стає ще більше.
"Ми не можемо напевне сказати, чому так відбувається на молекулярному рівні, але в нас є докази того, що люди, які вживали дієтичні добавки в більшій кількості, ніж насправді потребував їх організм, починали хворіти на рак", — говорить професор Колорадського університету Тім Баєрс. Вчений також зауважив, що приймати вітамінні препарати у правильних дозах не настільки небезпечно, проте на користь чекати все рівно марно, адже ніщо не може замінити якісну поживну їжу.
Раніше вчені назвали фрукт, який корисніше їсти зі шкіркою, і порекомендували, у якій кількості його варто вживати, щоб користь здоров'ю не перетворилася на шкоду.

Related

Здоров'я 7696359399049110049

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item