Успішні жінки розповіли, чому не хочуть мати дітей

Успішні жінки стали учасницями руху Сhild-Free.
Він виник у США в 1970 році в середовищі освічених жінок. Американські феміністки, які усвідомили свої справжні бажання і цінності, боролися за право розпоряджатися тілом на власний розсуд, пише birdinflight.com.
Куратор проекту сучасного мистецтва 33-річна Тетяна вважає, що у жінки завжди має бути вибір: народжувати чи ні.
Автор: birdinflight.com
Успішні жінки розповіли, чому не хочуть мати дітей
Куратор проекту сучасного мистецтва 33-річна Тетяна вважає, що у жінки завжди має бути вибір
"Якби я була чоловіком, мене влаштував би варіант, коли якась жінка від мене народила, але ми не разом. Це справжня насолода, коли ти можеш просто приїжджати з подарунками, грати і їхати. Мама була дуже рада моєму рішенню, бо я можу приділити своєму житті більше часу", - розповідає Тетяна.
44-річний психолог Клавдія не заперечує, що колись у неї можуть бути діти, проте немає великого бажання їх виховувати.
Автор: birdinflight.com
Клавдія не заперечує, що колись у неї можуть бути діти
Клавдія не заперечує, що колись у неї можуть бути діти
"Коли мені було 3 роки, у мене загинув батько. Я була змушена рано подорослішати і в якомусь сенсі стати матір'ю своєму піврічному братові. Так що в дочки-матері я в дитинстві награлася і зараз не готова це повторити. Коли я спілкуюся з людьми, які мають дітей, у мене іноді виникає відчуття, що їм набридла їхня "дітність". Мені це не потрібно", - говорить жінка.
Художниця 38-річна Тетяна переважно працює з дітьми, проводить майстер-класи в таборах. Каже, що бути з ними певний період їй подобається, та думка, що своя дитина буде постійно поруч, лякає.
Автор: birdinflight.com
Художницю Тетяну лякає думка, дитина постіно буде поруч
Художницю Тетяну лякає думка, дитина постіно буде поруч
"Я інтроверт, і 50% часу мені треба бути в самій. Морально важко знаходитися довго з людьми. Мені треба бути однією, щоб встигнути просканувати себе, свої думки, свої відчуття. Вагітність - співіснування з іншою людиною - я не переживу", - розповідає художниця.
Коли 50-річну Олену запитують, чому у неї немає дітей, жінка відповідає, що має свідоме безпліддя.
Автор: birdinflight.com
Улюблений термін Олени "свідома безплідність"
Улюблений термін Олени "свідома безплідність"
"Мама хотіла робити аборт, коли була вагітна моїм молодшим братом, але народила, щоб я "не була одна". У 25 років брат покінчив життя самогубством. Я уявляю собі цей жах, коли мама відкриває двері і бачить свою дитину мертвою. Це була велика жирна крапка в моєму рішенні не заводити дітей. Мені був 31 рік, коли я перестала обманювати себе і чесно зізналася, що не хочу народжувати", - каже жінка.
31-річна Катерина працює косметологом. Вона боїться, що коли буде дитина, вона назавжди втратить любов чоловіка та хобі.
Автор: birdinflight.com
 Катерина через дитину втратить любов чоловіка та хобі
Катерина через дитину втратить любов чоловіка та хобі
"Коли народжуєш - повертаєшся в минула. Мені це не цікаво. Я не хочу знову вчити з дитиною шкільні предмети. Якщо у мене буде малюк і він захворіє, я зійду з розуму. Ніхто не змусить мене полюбити материнство", - стверджує Катерина.
Дуже довго акторку Єву Мендес вважали чайлдфрі. Але коли вона зустріла актора Райана Гослінга, все змінилося. Після трирічного роману у Мендес і Гослінга народилася дочка Есмеральда. Тоді актрисі було 40 років. Другу дочку вона народила кілька місяців назад, в 42 роки.

Related

Суспільство 3702295598195587112

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item