В Ізраїлі знайшли скульптуру біблійного царя

В Ізраїлі знайшли скульптуру біблійного царя
Голова стародавнього царя в музеї Ізраїлю
Міжнародна група вчених виявила в Ізраїлі скульптуру голови царя, яка була виготовлена ​​близько трьох тисяч років тому.
Голова розміром всього 5 сантиметрів зображає знатного чоловіка, скоріш за все - царя, пише Science Alert.
"Ми здогадуємося, що він, напевно, був царем, але ми не можемо довести це. Практично немає позабіблійних джерел, щоб прояснити це питання", - сказав Роберт Малинс з Університету Азуса Тихоокеанського регіону, який брав участь в розкопках.
Очевидно, що це була дуже важлива людина. Навіть якщо не звертати увагу на його корону, бороду і волосся, скульптура була створена з художньою точністю, майже нечуваною для того часу і регіону.
"Його мигдалеподібні очі і зіниці викладені чорним, а стиснуті губи надають йому вид, який можна описати як частково замислений, частково суворий", - відзначають дослідники.
Артефакт був знайдений під час розкопок на ділянці під назвою Абель Бейт-Маака, який розташовано на південь від кордону Ізраїлю і Лівану, неподалік від міста Метула. У IX столітті до нашої ери це місце знаходилося між трьома впливовими регіонами: арамейським Дамаском на сході, фінікійським містом Тир на заході і Ізраїльським царством, чия столиця Шомрон розташовувалася на півдні.
Пізніше, вже в XIX столітті, археологи співвіднесли Абель Бейт-Маака з містом зі схожою назвою, який згадується в Книзі Царів. Як згадується в одній із глав, населений пункт був атакований арамейським царем Бар-Хадад II під час походу проти Ізраїльського царства.
"З огляду на, що голова була знайдена в місці, яке знаходилося на кордоні трьох різних Стародавнього Сходу, ми не знаємо, зображує він царя Ахава з Ізраїлю, короля Азаїла з Дамаска або короля Етбаала з Тіра, правителів, які відомі з Біблії та інших джерел. Голова представляє королівську загадку", - наголошується в прес-релізі вчених.
Археологи планують повернутися на ділянку в кінці червня 2018 року і продовжити копати. Можливо, тоді вони знайдуть тіло фігурки - і відкриється ще один шматок головоломки віком майже 3000 років.
Раніше ЗМІ повідомляли, що в єрусалимських горах вчені знайшли череп і кисть правої руки, які, на думку фахівців, є найдавнішим матеріальним свідоцтвом кровної помсти. Відомий текст початку минулого століття, в якому бедуїн, що зробив обряд вендети, приносить відрубану голову і кисть жертви, щоб довести: він відновив честь свого роду. Вчені впевнені, що це дозволяє говорити про перший підтверджений "доказами" випадку кровної помсти.

Related

Цікаво 6947330328546433559

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item