За три роки на хабарі затримано понад дві тисячі держслужбовців - СБУ

За три роки на хабарі затримано понад дві тисячі держслужбовців - СБУ
У СБУ відзвітували, що виявили набагато більше фактів отримання хабарів суддями, ніж інші правоохоронні органи

Серед затриманих СБУ на хабарі є й високопоставлені чиновники. Крім того, силовики на отриманні хабара затримали 25 суддів.

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) за три роки затримали під час отримання хабара 2147 державних службовців. Про це повідомив перший заступник глави СБУ Павло Демчина на прес-конференції в четвер, 14 червня.
"Я зараз говорю тільки про злочини, пов'язані з отриманням неправомірної вигоди. За три останніх роки СБУ було оголошено підозри 2147 особам. Ці особи були затримані безпосередньо під час отримання ними хабара. До речі, за всіма категоріями справ є вироки. Питання, наскільки вони суворі чи м'які, але вони є", - уточнив Демчин.

Він підкреслив, що серед затриманих СБУ на хабарі є й високопоставлені чиновники.
"Серед них: представників митних органів - 119 осіб затримано, 35 отримали вироки на сьогоднішній день. Серед працівників податкових органів - 111 осіб затримано, 22 отримали вироки. Крім того, 45 співробітників прокуратури були затримані. Органи внутрішніх справ - 423 особи затримані під час отримання ними хабара.

 Серед представників міграційної служби - 38 осіб було затримано під час одержання ними неправомірної вигоди за виготовлення паспортів, 9 з них засуджені", - сказав Демчина.
Окрім того, силовики на отриманні хабара затримали 25 суддів.
"За нашими матеріалами, протягом трьох років СБУ спільно з органами прокуратури на початку, а потім і з НАБУ, затримала 25 суддів. Це статистика винятково по суддях різних рівнів", - розповів Демчина.
За його словами, СБУ виявила набагато більше фактів отримання хабарів суддями, ніж інші правоохоронні органи.
"За три роки 20 судів були затримані за матеріалами СБУ. Ці справи розслідуються, по чотирьох уже є вироки. За статистикою НАБУ, ними - у співпраці з іншими правоохоронними органами - було затримано 36 суддів. Але з них 20 фактів отримання хабара були виявлені СБУ, 14 суддів - виявлені за матеріалами захисту економіки МВС, і тільки 2 особи були виявлені за матеріалами розслідування НАБУ", - додав чиновник.
Нещодавно співробітники Служби безпеки України затримали на хабарі двох посадовців столичного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Related

Події в Україні 8182461812897101073

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item