Школяр із Закарпаття переміг на Олімпіаді в США

Школяр із Закарпаття переміг на Олімпіаді в США
Валентин Фречка

Валентин Фречка відомий своїм винаходом зі створення паперу з опалого листя, і вже неодноразово ставав призером різних конкурсів.


Учень 11 класу Сокирницької школи Хустського району Закарпатської області Валентин Фречка завоював золоту медаль Genius Olimpiad 2018, яка проходила в США на базі State University of New York at Oswego, повідомляє Mukachevo.net.
 
Фречка відомий своїм винаходом зі створення паперу з опалого листя.
 
Цього року олімпіада проходила в 5 дисциплінах. Щорічно вона збирає винахідників з різних країн і претендує на статус одного з головних конкурсів винахідників у світі.
 
За підсумками конкурсу Фречка отримав відразу 2 нагороди - золоту медаль в дисципліні "Наука", а також окрему спеціальну нагороду олімпіади, яка передбачає додаткові призи, зокрема стипендію на навчання в університеті США.
 
Крім Фречки золоту медаль на цій олімпіаді отримали ще троє українців - Катерина Малкіна в дисципліні "Наука", а також Степан Нетудихатко і Микита Фурман в дисципліні "Короткометражка".
 
Нагадаємо, що львівські випускники, які наберуть на зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) 400 або 600 балів отримають збільшені премії. Також в місті передбачені виплати 30 призерам олімпіад - по 10 тисяч гривень, а також 20 одноразових виплат по 1 тис. гривень для школярів за успішне закінчення англомовних онлайн-курсів з різних дисциплін.

Related

Суспільство 7631456630871603872

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item