Держсекретар США: "Ми зможемо змусити Росію відступити"

Держсекретар США: "Ми зможемо змусити Росію відступити"

Підвищення обсягів експорту природного газу зі Сполучених Штатів до країн Європи, порушить монопольні позиції Росії на регіональному ринку газу та змусить РФ відступити.
Про це заявив державний секретар США Майк Помпео, виступаючи з промовою щодо дипломатії в економіці в Економічному клубі Детройта, передає Укрінформ.
"Збільшення нашого експорту відіграє дійсно центральну роль для нашої безпеки. Якщо ми зможемо збільшити експорт (природних ресурсів – ред.) в Європу, ми зможемо змусити Росію відступити", - заявив Помпео.
Подібну політику Сполучені Штати зможуть запровадити в Азії, щоби змусити відступити Китай.
Державний секретар США при цьому позитивно відзначив зусилля американського газовидобувного бізнесу, який розширює географію продажу своєї продукції за кордон.
Як відомо, Росія анонсувала будівництво так званого Північного потоку - проекту магістрального газопроводу з Росії в Німеччину. Його хочуть прокласти через Балтійське море в обхід України. Будівництво цього газопроводу різко засудили США, а в Єврокомісії заявили, що він порушуватиме принципи прозорості, недискримінації та рівного доступу.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Події у світі 6767463403896190652

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item