Людська природа: фотограф показав відверті світлини

Людська природа: фотограф показав відверті світлини

Американський фотограф Лукас Фогліа 10 років створював проект "Людська природа". У ньому хотів показати взаємодію людей, навколишнього середовища та науки.
"Я виріс на невеликій фермі в тридцяти милях від Нью-Йорка. У 2012 році ураган "Сенді" знищив наші поля і старі дерева в лісі. У новинах вчені пов'язали шторм зі зміною клімату, викликаним діяльністю людини. Я зрозумів, що якщо люди змінюють погоду, то на Землі не залишилося місць, на які не вплинула б присутність людини. Я хочу заперечити концепцію про те, що люди і природа діють в опозиції один до одного, а також підкреслити непросту, часто абсурдну інтеграцію технологій в природний світ", - розповідає Фогліа, пише birdinflight.com.Він почав фотографувати в містах, а потім в лісах, на фермах, льодовикових полях, в пустелях і океанах. Перше фото для проекту зробив у 2016 році, а останнє - 2017-го.
"Моїм улюбленим місцем зйомки було південно-східне узбережжя острова Гаваї. Там живуть люди, які будують будинки на недавно охолодженої лаві. У джунглях є екопоселення. І Національне управління океанічних і атмосферних досліджень каже, що в цьому районі - найчистіше повітря на Землі".
Фотограф закликає проводити більше часу на природі та дбати про неї, їздити велосипедом або громадським транспортом, їсти менше м'яса.
Фотограф Дін Фідельмане з 1999 року знімав оголених жінок на скелях. Для його фотопроекту "Stone Nudes" позувало більше 100 альпіністок у 7 різних штатах США, Аргентині, Іспанії та Таїланді.
Проект має на меті показати альпіністський дух, гармонійно поєднуючи в знімках міць і крихкість. Також Фидельмане випускає календарі зі своїми роботами і опублікував фотокнигу.

Related

Цікаво 7205253094004390491

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item