У Тунісі застрягли сотні туристів з України

У Тунісі застрягли сотні туристів з України
Туроператор і авіаперевізник звинувачують один одного в посталій проблемі

Частина українців залишається в аеропорту Монастір, іншу групу туристів привезли в готель у місті Сус.


З аеропорту Монастір у Тунісі вже другу добу не можуть вилетіти до Харкова близько 300 українських туристів. Про це повідомляє ТСН з посиланням на туристів у неділю, 29 червня.
Пасажири стверджують, що авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel в особі приймаючої компанії Insight Holidays не виконують своїх зобов'язань по поверненню громадян України додому.
 
Згідно з інформацією, частина туристів залишається в аеропорту Монастір без інформації про планований виліт. Іншу групу туристів, які мали вилетіти до Харкова о 07:35 28 червня, привезли в готель у місті Сус.
 
"Нічого не обіцяють. Кажуть хто що: хтось обіцяє виліт, хтось каже - сьогодні вильоту не буде", - розповідають туристи.
 
У консульстві України в Тунісі виданню повідомили, що причина затримки рейсу - відсутність палива для заправки літака. За інформацією представництва, туроператор має вирішити ситуацію протягом декількох годин.
 
"Консульство займається цією проблемою. Туроператор обіцяє вирішити цю проблему за декілька годин, однак детальна інформація буде відома пізніше", - розповіли в представництві.
 
Раніше в авіакомпанії Bravo Airways повідомили, що рейси, які мали виконуватися 27 червня з Києва, Львова і Харкова в Монастір (BAY7371, BAY7372, BAY7375, BAY7376, BAY7377, BAY7378, BAY7373 і BAY7374), були скасовані через відсутність оплати рейсів з боку туроператора Oasis Travel.
 
"Авіакомпанія Bravo має всі технічні можливості для виконання цих рейсів. Згідно з укладеною угодою між авіакомпанією Bravo і туристичним оператором Oasis, замовник має оплатити рахунок до здійснення рейсу, а також оплатити всі аеропортові збори і податки за фактом виконання рейсу", - зазначили в авіакомпанії.
 
Як стверджує авіаперевізник, зараз туроператор Oasis не виконав своїх фінансових зобов'язань перед Bravo Airways за дев'ять рейсів.
 
"З усіх питань щодо скасування цих рейсів, отримання компенсації звертайтеся до туроператора Oasis", - йдеться в повідомленні авіакомпанії.
 
У той же час туроператор Oasis Travel висунув зустрічні звинувачення в затримці рейсів перевізника Bravo Airways.
 
"Авіакомпанія Bravo Airways має заборгованість перед аеропортами Тунісу і не має коштів для оплати посадки, обслуговування і зльоту рейсів в аеропортах Туніської республіки і, ймовірно, тому відмовилася їх виконувати 27 червня", - йдеться в заяві Oasis Travel.
 
Минулого тижня повідомлялося, що в столичному аеропорту Київ (Жуляни) застрягли майже 100 туристів, які не змогли вилетіти в Туніс рейсами авіакомпанії Bravo Airways з Києва, Харкова і Запоріжжя.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Суспільство 6574566933070446418

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item