Київ відреагував на пересування бронетехніки на кордоні з Україною в Зоні безпеки Придністров'я

Київ відреагував на пересування бронетехніки на кордоні з Україною в Зоні безпеки Придністров'я
Київ поклав відповідальність за появу військової техніки на Росію
Міністерство закордонних справ України відреагувало на переміщення військової бронетехніки біля українського кордону в Зоні безпеки Придністров'я.
Українське зовнішньополітичне відомство поклало відповідальність за інцидент на Російську Федерацію.
"Міністерство закордонних справ України висловлює стурбованість діями Російської Федерації щодо порушення режиму зони безпеки придністровського конфлікту, зокрема несанкціонованим переміщенням військової техніки і озброєння оперативної групи російських військ", - відзначили в українському МЗС.
Там додали, що невиконання російською стороною взятих на себе зобов'язань "підриває довіру між учасниками переговорного процесу і створює атмосферу напруженості в регіональному вимірі".
Нагадаємо, 14 червня в Зоні безпеки окупованого РФ Придністровського регіону Молдови на трасі Тирасполь-Рибниця, в декількох кілометрах від кордону з Україною була помічена колона військової техніки, приналежність якої не була встановлена.

Влада Молдови, яка вимагає від Росії, щоб та забрала свої війська з окупованого нею Придністровського регіону, вирішила домовитися з Україною про використання для цього її території.
  У свою чергу спецпредставник України з придністровського врегулювання Віктор Крижанівський заявив про готовність Києва надати коридор для виведення російських військ з Придністров'я.

  Related

  Події у світі 4133166185897997200

  Post a Comment

  emo-but-icon

  Ми у соцмережах

  Читають

  Свіже

  Коменти

  ДокаZ

  Радіо

  Варто подивитись

  Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

  Facebook

  Зараз на сайті

  Нас відвідали

  Яндекс.Метрика
  item