Скло замість бікіні – дівчата вразили спокусливими образами без білизни

Скло замість бікіні – дівчата вразили спокусливими образами без білизни

Трендом цього літа стали купальники із блискіток. Екстравагантні блискітки з різними візерунками дизайнери клеять прямо на голе тіло.
" Кілька разів брала участь у модних показах у Каліфорнії. Трендом цього літа стали скляні купальники. Шматочки скла клеять прямісінько на голе тіло. Тіло змащують клеєм, який пече і неприємно сушить шкіру. Процес може тривати від кількох годин до цілого дня. Чим складніший образ, тим довше працює дизайнер. Іноді наносять до тисячі елементів різної величини. Принцип нанесення каменів та скла, як на одяг. Деякі елементи важкі. Найбільше наносили 5 кілограмів скла та каменів на голі груди",- розповідає модель з України Вікторія Дан, яка три роки тому переїхала до Каліфорнії.

Українка зізнається, що за такі фотосесії чимало платять.
"Оплата за фотосесію без білизни більша, ніж за таку ж у білизні. Але треба бути готовим, що після такої на шкірі будуть подразнення", - пояснює модель.
Найважче фотографуватися у поклеєних трусах. Тоді модель не має права кілька годин ходити до туалету. У воді камінці відклеються, тому для пляжу такі образи не підійдуть.
Дизайнери підкреслюють, що з каменів досить ефектно виходять ліфи суконь. Тоді на фотосесіях не видно складок та недоліків, які часто видно на сукнях.
Оголені дівчата у блискучій фарбі відзнялися у проекті "Позитивно блискучі". Дівчата без біли-зни фотографуються в екстравагантних образах на природі.
Кілька австралійок вирішили розфарбувати свої оголені тіла блискучою фарбою і сфотографу-ватися — продемонструвавши таким чином, що різні типи жіночих фігур однаково прекрасні.

Related

Цікаво 4632355913622688242

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item