Новинського внесли у базу Миротворця

Новинського внесли у базу Миротворця

Нардеп від Опозиційного блоку, олігарх Вадим Новинський — внесений у базу Миротворця. Анкета із його даними вже з'явилася на порталі.
Новинський є агентом впливу російської православної церкви в Україні. Він відповідальний за розповсюдження кремлівської пропаганди у вигляді так званого "русского мира", пишуть на Миротворці.
"Противник незалежності українського православ'я від РПЦ. Керує і фінансує діяльність, яка направлена на розпалювання міжнаціональної ворожнечі", - йдеться в анкеті.
Новинський є одним із спонсорів УПЦ МП. Українське громадянство отримав у 2012 році.
Центр "Миротворець"— неурядова організація, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Створений у 2014 році. В його базі є бойовики терористичних ДНР та ЛНР, артисти і співаки, які не визнають анексії Криму.
Колишній "регіонал", а нині нардеп від "Опозиційного блоку". Вадим Новинський закликав покаятися священослужителів Київського патріархату, які хочуть автокефалії для української церкви. Мовляв, лише після цього можна буде розглядати питання помісної церкви в Україні.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Політика 5283256042026139577

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item