НАБУ відкрило справу проти конфіскаторів Одеського НПЗ

НАБУ відкрило справу проти конфіскаторів Одеського НПЗ
Відкрито справу проти конфіскаторів Одеського НПЗ

НАБУ розпочало розслідування діяльності прокурорів, які домоглися спецконфіскації Одеського нафтопереробного заводу, повідомив адвокат.

 
Національне антикорупційне бюро України розпочало розслідування діяльності прокурорів, які домоглися спецконфіскації Одеського нафтопереробного заводу. Про це в понеділок, 9 липня, на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив адвокат Ігор Сильницький, який представляє інтереси компанії Енергія і газ України, у якої конфіскували НПЗ.
 
За його словами, згідно з витягом з ЄРДР від 05.06.2018, попередня кваліфікація дій прокурорів прокуратури Одеської області - перевищення службових повноважень.
 
"Потерпілими від дій співробітників прокуратури Одеської області в цьому кримінальному провадженні є кредитори ПАТ Одеський НПЗ, оскільки протиправні дії прокурорів спричинили за собою, у тому числі, перешкоди у виплаті кредиторської заборгованості (заробітної плати) кредиторам у процедурі банкрутства підприємства", - написав Сильницький.
 
Адвокат також опублікував відповідний документ.


Раніше Верховний суд України скасував рішення Апеляційного суду Одеської області про спецконфіскацію Одеського нафтопереробного заводу на користь держави.
 
Нагадаємо, у минулому році суд визнав незаконною спецконфіскацію нафтопродукттвОдеського НПЗ.

Related

Події в Україні 6209185038468569048

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item