Названа головна небезпека громадських туалетів

Названа головна небезпека громадських туалетів
Поверхні в туалетах несуть загрозу для здоров'я людини

Щоб уникнути зараження небезпечними бактеріями, слід обмежити прямі контакти з поверхнями в убиральні, особливо із дверними ручками, кранами і пристроями для подачі рушників.

За даними наукового журналу Conversation, найбільшу небезпеку для здоров'я людини в громадському туалеті несуть будь-які предмети і поверхні, до яких торкаються люди, а також ті, куди потрапляють бризки під час змивання унітазу.
Видання повідомляє, що на кранах в раковині, мильниці і пристрої подачі паперових рушників зазвичай перебуває надмірна кількість бактерій, оскільки люди постійно ними користуються.

Також особливо брудними стають дверні ручки, оскільки не кожен відвідувач вбиральні миє руки.

Для зменшення ризику, рекомендується закривати кран і відкривати двері туалету за допомогою паперового рушника або серветки.

Видання наголошує, що вкрай небажано вживати їжу або напої, і навіть палити і користуватися мобільним телефоном в туалеті.

Автори статті нагадують, що згідно з дослідженнями, на мобільних пристроях може бути до десяти разів більше мікробів, ніж на сидінні унітазу.

При цьому саме сидіння унітазу не небезпечне для здоров'я, і ​​ризик зараження кишковою інфекцією зовсім незначний, оскільки основні шляхи потрапляння бактерій в організм людини - через руки в рот.

Найбільше мікробів перебуває на підлозі, двері і тримачі туалетного паперу в кабінці, оскільки саме туди потрапляють бризки під час змивання унітазу.

Раніше науковці встановили, що за десять секунд поцілунку від одного партнера до іншого передається 80 мільйонів бактерій.

Related

Цікаво 6788682902160961575

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item