Вчені з'ясували, скільки чашок кави в день допоможе продовжити життя

Вчені з'ясували, скільки чашок кави в день допоможе продовжити життя
Вчені рекомендують випивати від шести до семи чашок кави в день
Спільне дослідження вчених з Національного інституту онкології США і Національного інституту здоров'я США пролило світло на позитивний вплив кави на тривалість життя людини.
В ході одного з найбільших досліджень на тему користі кави, вчені прийшли до висновку, що вживання популярного напою знижує ризик ранньої смерті, пише Independent. Зокрема, дослідники встановили, що, випиваючи до семи чашок кави в день, людина знижує ризик ранньої смерті на 16 відсотків. Варто відзначити, що Управління з харчових стандартів Сполученого Королівства раніше рекомендувало випивати в два рази менше кави - до трьох чашок в день.
В ході дослідження вчені аналізували дані про понад 500 тис осіб віком від 38 до 73 років. Кожен з учасників експерименту проходив повне обстеження організму, заповнював анкету, а також надавав свої біологічні зразки для подальшого вивчення дослідниками.
Крім того, вчені аналізували дані про шкідливі звички респондентів, такі як куріння і вживання алкоголю, а також про фактичне споживання ними кави, зокрема, про кількість випитих ними чашок і перевагах щодо якості кави, де респонденти відзначали, яку каву вживають регулярно - мелену, розчинну, з молоком або без.
Дослідження тривало 10 років, протягом яких померло понад 14 тисяч респондентів. В результаті вчені встановили, що люди з більш високим рівнем споживання кави жили довше. Зокрема, дослідження показало, що у тих учасників, які випивали вісім або більше чашок кави в день, ризик смертності був нижче на 14 відсотків в порівнянні з тими, хто не вживав популярний напій або випивав меншу кількість кави. У свою чергу, у тих, хто регулярно випивав від семи до восьми чашок кави в день, ризик ранньої смерті був нижче на 16 відсотків.
«Чим менше кави вживали учасники дослідження - тим вище у них був ризик ранньої смерті. При цьому, на цей зв'язок не впливала швидкість метаболізму кофеїну. Ці дані свідчать про те, що вживання кави може бути частиною здорового харчування», - відзначають дослідники.
Відзначимо, напередодні німецькі вчені з Дюссельдорфського університету імені Генріха Гейне довели, що споживання чотирьох чашок кави в день здатне захистити серцево-судинні клітини від ушкоджень і навіть відновити їх.
Крім того, незважаючи на те, що каву асоціюють з підвищеним занепокоєнням, недавні дослідження показали, що деякі напої, що містять каву, наприклад, мокко, можуть фактично знизити рівень тривоги.

Related

Здоров'я 8226409047071807349

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item