Вчені з'ясували, скільки чашок кави в день допоможе продовжити життя

Вчені з'ясували, скільки чашок кави в день допоможе продовжити життя
Вчені рекомендують випивати від шести до семи чашок кави в день
Спільне дослідження вчених з Національного інституту онкології США і Національного інституту здоров'я США пролило світло на позитивний вплив кави на тривалість життя людини.
В ході одного з найбільших досліджень на тему користі кави, вчені прийшли до висновку, що вживання популярного напою знижує ризик ранньої смерті, пише Independent. Зокрема, дослідники встановили, що, випиваючи до семи чашок кави в день, людина знижує ризик ранньої смерті на 16 відсотків. Варто відзначити, що Управління з харчових стандартів Сполученого Королівства раніше рекомендувало випивати в два рази менше кави - до трьох чашок в день.
В ході дослідження вчені аналізували дані про понад 500 тис осіб віком від 38 до 73 років. Кожен з учасників експерименту проходив повне обстеження організму, заповнював анкету, а також надавав свої біологічні зразки для подальшого вивчення дослідниками.
Крім того, вчені аналізували дані про шкідливі звички респондентів, такі як куріння і вживання алкоголю, а також про фактичне споживання ними кави, зокрема, про кількість випитих ними чашок і перевагах щодо якості кави, де респонденти відзначали, яку каву вживають регулярно - мелену, розчинну, з молоком або без.
Дослідження тривало 10 років, протягом яких померло понад 14 тисяч респондентів. В результаті вчені встановили, що люди з більш високим рівнем споживання кави жили довше. Зокрема, дослідження показало, що у тих учасників, які випивали вісім або більше чашок кави в день, ризик смертності був нижче на 14 відсотків в порівнянні з тими, хто не вживав популярний напій або випивав меншу кількість кави. У свою чергу, у тих, хто регулярно випивав від семи до восьми чашок кави в день, ризик ранньої смерті був нижче на 16 відсотків.
«Чим менше кави вживали учасники дослідження - тим вище у них був ризик ранньої смерті. При цьому, на цей зв'язок не впливала швидкість метаболізму кофеїну. Ці дані свідчать про те, що вживання кави може бути частиною здорового харчування», - відзначають дослідники.
Відзначимо, напередодні німецькі вчені з Дюссельдорфського університету імені Генріха Гейне довели, що споживання чотирьох чашок кави в день здатне захистити серцево-судинні клітини від ушкоджень і навіть відновити їх.
Крім того, незважаючи на те, що каву асоціюють з підвищеним занепокоєнням, недавні дослідження показали, що деякі напої, що містять каву, наприклад, мокко, можуть фактично знизити рівень тривоги.

Related

Здоров'я 8226409047071807349

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item