Визначили найпоширеніші сексуальні фантазії

Визначили найпоширеніші сексуальні фантазії

Найпоширеніша сексуальна фантазія - секс утрьох. Про це фантазують 89% опитаних.
Дослідження з визначення найпоширеніших сексуальних фантазій провів психолог Джастін Леміллер з Гарвардського університету. В опитуванні взяли участь 4 тис. осіб, пише "Новое время".
"Я сподіваюся, що допоможу людям краще зрозуміти свої фантазії і не відчувати сорому, збентеження і занепокоєння з цього приводу. При цьому я сподіваюся, що люди будуть частіше говорити про свої фантазії з партнерами ", - говорить автор дослідження.
Другу сходинку посів БДСМ. Про нього фантазували 65% учасників дослідження. На третьому місці - сексуальна різноманітність. Респонденти, які перебувають у шлюбі або у серйозних стосунках, фантазують про секс з незнайомою людиною.
Майже 60% осіб мріють про секс у громадському місці. Більшість таких людей - жінки. Зокрема, вони б хотіли кохатися у ліфті, офісі або парку.
58% респондентів зізналися, що їх збуджують фантазії про секс партнера з іншою людиною.
Замикає рейтинг - одностатевий акт. Такі фантазії мають 59% жінок і 26% чоловіків. Крім того, чоловіки фантазували про секс з транссексуалом і трансвеститом. Ці реципієнти позиціонують себе гетеросексуальними
Чутливі до запахів жінки отримують більше задоволення під час сексу. Вчені не встановили зв'язок між чутливістю до запахів і сексуальним бажанням. Утім підвищену чутливість до запахів пов'язана із задоволеннями від сексуальної активності.

Related

Цікаво 7482223520103088310

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item