Тимошенко підкладе свиню Порошенкові - ЗМІ

Тимошенко підкладе свиню Порошенкові
Колишня прем'єр і майбутній кандидат у президенти Юлія Тимошенко готує черговий форум на 24 серпня.
Про це повідомляє "Апостроф" посилаючись на джерела в оточенні Тимошенко.
На День Незалежності готується новий великий форум, присвячений новій Конституції, на якому буде виконувати соло колишня прем'єр.
"Це буде вже інший зал, за форматом схоже, але буде присутня в основному наукова еліта", - розповів один з членів штабу.
"Форум зараз готує окрему підгрупу депутатів, такі заходи зазвичай готує Олена Кондратюк (нардеп і дружина гендиректора ICTV Олександра Богуцького, - Gazeta.ua). Вона зараз займається і цим форумом", - говорить інше джерело в політсилі.
За допомогою цього заходу в штабі Тимошенко розраховують вбити двох зайців: по-перше, перебити інформприводи своїх конкурентів (зокрема, президента Петра Порошенка, який традиційно стане головною медіафігурою на військовому параді, який пройде в цей день в центрі Києва з нагоди свята), по-друге, знову закинути в інформпростір нові меседжі, заготовлені її штабом.
"Ну і позлити, і зіпсувати героїчний образ Порошенка 24-го числа Юля, звичайно ж, теж хоче", - заявив один з політтехнологів Тимошенко.
Раніше український художник Андрій Єрмоленко висміяв банер із зображенням колишнього прем'єра Юлії Тимошенко "Новий курс України".

Related

Політика 2254502654134607325

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item