Знайшли поховання, яке змінило уявлення істориків про корінних американців

Знайшли поховання, яке змінило уявлення істориків про корінних американців

У штаті Джорджія, США археологи знайшли людські останки і мідний браслет.
Знахідка може свідчити про те, що корінні американці в давнину були залучені в торгові мережі, та купували товари на відстанях, набагато більш далеких, ніж вважалося раніше, повідомляє Phys.org.
"Наші дослідження свідчать про те, що корінні американці, які жили приблизно 3,5 тисячі років тому, були втягнуті у широкі торговельні мережі, які простягалися на більш далекі відстані, ніж ми вважали раніше (більше 1,5 тисяч кілометрів), і охоплювали різні регіони", – зазначив один з дослідників Метью Сенгер.
Торгові мережі могли служити не тільки для доставки товарів, але і для передачі культурних цінностей, переконань і соціальних норм.
Вчені встановили, що браслет виготовили в районі Великих озер, на відстані більше ніж 1500 км від стоянки у Джорджії. Ареал використання міді з даного джерела виявився майже на тисячу кілометрів ширшим, ніж передбачалося раніше. Це вказує на існування великої мережі торгівлі, що охоплює половину континенту.
До того ж, виявлення кремованих останків свідчить про те, що Великі озера і регіон виявлення знахідок були більш тісно пов'язані, ніж вважалося раніше. Кремацію в той час на південному сході не використовували, проте широко практикувалося на півночі.
Італійські археологи під час розкопок у пірамідальному комплексі Саккара в Єгипті виявили сир, якому 3200 років.

Related

Цікаво 521259875595105052

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item