Українка, яку депортували з Німеччини, відсудила право повернутися назад

За час розгляду клопотання українка вступила до школи з догляду за людьми похилого віку в Нюрнберзі і там же одночасно працювала
Громадянка України Світлана Хіміонова, яку депортували 18 липня з Нюрнберга, у суботу, 11 серпня, повернулася до Німеччини. 
Про це повідомляє Deutsche Welle.
Вона разом з дочкою уже прилетіла назад до Баварії. Чоловік і дорослий син Хіміонової прилетять наступного дня.
Як зазначається, парафія Санкт-Мартін у Фюрті 2016 року надавала сім'ї, яка виїхала з Донецька через воєнні дії, церковний притулок на два місяці. Згодом також надавала підтримку у зв'язку з висланням.
У Донецьку Світлана працювала медсестрою, але коли почалася війна родина вирішила виїхати. Тоді чоловік Світлани, який має ІІІ групу інвалідності, перебував на лікуванні у Польщі, тому спершу родина поїхала до нього й там просила про притулок. Варшава відмовила в наданні статусу біженців.
Потім вони потягом дісталися Нюрнберга, де також попросили про притулок. За час розгляду клопотання Світлана вступила до школи з догляду за людьми похилого віку в Нюрнберзі і там же одночасно працювала. Однак у наданні статусу біженців родині відмовили.
За порадою адвоката, Світлана повторно подала документи у відомство у справах іноземців - тепер вже на отримання дозволу завершити навчання і працювати у ФРН. Її вислали, але зрештою рішення про видворення успішно оскаржили в суді.

Related

Суспільство 3505431804854914477

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item