У Бермудському трикутнику знайшли корабель прибульців

У Бермудському трикутнику знайшли корабель прибульців
Шукач підводних скарбів 55-річний Даррелл Міклос стверджує, що знайшов у Бермудському трикутнику корабель прибульців.
Аквалангісти занурилися на глибину 90 м. Знайшли невідому металеву конструкцію довжиною 4,7 км. Збираються підняти її на поверхню, повідомляє Daily Mail.
Даррелл шукав затонулі кораблі за мапою астронавта NASA Гордона Купера. Він склав її у 1960-х, орієнтуючись на магнітні аномалії в Карибському морі."Ми працювали на Багамах у районі затонулих кораблів, пов'язаних із англійським капітаном Френсісом Дрейком. Але те, що я побачив, шокувало. Утворення, яке стирчало, було найбільшим із того, що я бачив у природі. Для решток після корабельної катастрофи воно було надто великим. Є крутий обрив. І з нього стирчать 15 об'єктів, схожих на корабельні гармати. Але вони надто великі. Вони розташовані групами по 5 у 3 різних місцях. Це не схоже на природне утворення чи наслідок діяльності людини", - розповів Міклос. Поруч із ними знайшов менші утворення. Припускає, що це інопланетний корабель, який прибув на Землю в стародавні часи і затонув.
Даррелл почав детальніше вивчати замітки і мапи Купера. З'ясував, що астронавт писав не про кораблі, а про "невизначені предмети". Міг мати на увазі щось інше, окрім морських суден. Купер часто розповідав історії про НЛО. Вважав, що багато технологій уряди отримали з чужих планет, пригадує Даррелл.
Купер пілотував Mercury-Atlas 9 Faith 7. Був першою людиною, яка спала у космосі та літала двічі. Під час Карибської кризи перебував на орбіті та використовував далекомірне обладнання, щоб знайти радянські ядерні підводні човни у Карибському басейні.
Міклос стверджує, що Купер передав йому складені в той час мапи перед смертю 2004-го. Завдяки документації знайшов затонулі судна на мільйони доларів.
Район Бермудського трикутника в Атлантичному океані небезпечний через повітряну аномалію. Такі результати дослідження американських метеорологів з Університету штату Колорадо. Вони близько 10 років вивчали погоду в районі Бермудського трикутника.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Цікаво 56266592862314151

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item