США закликають Британію вийти з угоди з Іраном

США закликають Британію вийти з угоди з Іраном
США закликали Великобританію вийти з ядерної угоди з Іраном

Посол США в Лондоні закликав Великобританію підтримати позицію США і вийти з іранської ядерної угоди.

Великобританії варто відмовитися від підтримки ядерної угоди з Іраном, укладеної 2015 року. Про це йдеться в статті посла США в Великобританії Роберта Вуда Джонсона, опублікованій в The Sunday Telegraph. 
Дипломат відзначає, що влада Ірану веде "маріонеткові війни" і здійснює "зловмисні дії" замість того, щоб вкладати кошти в економіку країни. З його слів, Ірану необхідно провести реальні зміни, щоб стати нормальною країною. 
"Доти Америка підсилює тиск, і ми хочемо, щоб Великобританія була на нашому боці. Настав час рухатися далі після невдалої операції в 2015 році. Ми просимо Британію використовувати її значну дипломатичну владу і вплив і приєднатися до нас, оскільки ми докладаємо узгоджені глобальні зусилля для досягнення справжньої всеосяжної угоди", - йдеться в статті Джонсона. 
Нагадаємо, ядерна угода з Іраном була підписана 2015 року. З одного боку, її підписав Іран, з іншого, так звана група шести (Німеччина, Росія, Великобританія, Китай, США і Франція). Угода мала на увазі, що Іран піде на цілу низку поступок у питанні своєї ядерної програми, інші учасники угоди знімуть свої санкції щодо Тегерана. 
У травні цього року США вийшли з ядерної угоди. Решта учасників Спільного всеосяжного плану дій (СВПД) відмовилися підтримати рішення Вашингтона і заявили про свою прихильність до угоди з Іраном. На початку серпня США відновили дію санкцій проти Ірану.

Related

Події у світі 4914794387925830418

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item