Жінки дурніші за чоловіків - вчені

Жінки дурніші за чоловіків - вчені
Вчені з'ясували, що чоловіки розумніші за жінок

Фахівці довели, що чоловіки більш схильні до вирішення складних завдань, а жінкам приймати правильні рішення заважає їхня відверта емоційність.

 
Вчені в Кембриджському університеті з'ясували, що чоловічий мозок значно краще справляється зі складними завданнями, ніж можуть зробити це жінки. Про це повідомляє pnas.org.
 
Нейробіологи і нейрофізіологи провели дослідження жіночого і чоловічого мозку. Під час вивчення даних майже 700 тисяч осіб з'ясувалося, що чоловіки більш схильні до систематизації та впорядкування процесів, що дозволяє їм краще справлятися з багатовекторними завданнями і виявляти деталі.
 
Жінки ж схильні до емоційної оцінки, через що в 75% випадків приймають неправильні рішення. Дослідження показали, що щоденний стрес і емоційні струси заважають жіночому мозку функціонувати продуктивно.
 
Чоловіки переважно конструктивно скупі на емоції, що дозволяє їм досягати успіхів у фінансових і IT-сферах, а також в управлінні великими структурами. Жінки ж процвітають у гуманітарних і творчих сферах.
 
Нейробіологи пояснюють такі показники тим, що в чоловічому мозку є велика кількість своєрідних бар'єрів до стресів і подразників. Це допомагає чоловікам чітко концентруватися і не витрачати енергію на емоційні реакції.
 
Раніше вчені з медичного інституту Говарда Г'юза та Інституту Аллена з'ясували, як мозок контролює рухи. Також австралійські вчені назвали несподівану користь чаю.

Related

Цікаво 8112794700185272134

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item