Жінці зробили вагіну із риб'ячої шкіри

23-річна Жусілені Маріньйо із Бразилії народилася без вагіни. Лікарі імплантували жінці цей орган, зроблений із риб'ячої шкіри.
Операцію провели науковці Федерального інституту Сеари. Змогли зробити вагіну зі шкіри прісноводної риби виду тіляпія. Це перша у світі операція такого роду. Відбулася у травні минулого року, повідомляє Daily Mail.
Жінка народилася з рідкісним захворюванням - синдромом Маєра-Рокатинського-Кюстера-Хаузе. Він трапляється у однієї на 5 тис. жінок. Вони не мають матки, шийки матки та яєчників. При захворюванні зовнішні статеві органи жінки мають нормальний вигляд. Тому про відсутність вагіни часто дізнаються при перших гінекологічних оглядах. Жуселіні почула про свій діагноз у 15-річному віці.
Жінці зробили вагіну із риб'ячої шкіри

Після операції жінка провела три тижні у лікарні. Після цього її виписали.
"Моя родина і друзі запросили мене "обмити" мою вагіну", - пригадує Жусілені.
Жінка ніколи не мала серйозних стосунків із чоловіками до операції, хоч перед нею зустрічалася із 24-річним Маркусом Мантосом.Під час операції лікарі встановили жінці трубку, вкриту шкірою риби. Її клітини мають ту ж здатність, що і стовбурові - пристосовуватися до організму, вбудовуватися в нього. Вони сформували трубку і канал, яка повинна бути у жіночого органу.
Автор: Daily Mail
Команда лікарів використала оброблену шкіру прісноводної риби тіляпії
Команда лікарів використала оброблену шкіру прісноводної риби тіляпії
Перед використанням шкіра риби пройшла спеціальну процедуру очищення та стерилізації в лабораторії. Потім її опромінюють радіацією, аби убити віруси. Під час процесу шкіра втрачає запах та структуру. Перетворюється на гелеподібну субстанцію світлого кольору. Його можна зберігати у холодильній камері у стерильній упаковці до двох років.
У лікарні Джонса Гопкінса американського міста Балтімор, штат Меріленд, чоловікові вперше в історії успішно пересадили чоловічі статеві органи.
Ветеран війни в Афганістані втратив їх, підірвавшись на саморобній бомбі. Протягом операції, яка тривала 14 годин, йому пересадили пеніс, мошонку без текстикул, частину черевної стінки, нерви, сухожилля та кістку. Органи взяли у мертвого чоловіка. Операцію проводили 25 медиків.

Related

Цікаво 8369864896170733799

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item