За експортера українських горіхів внесли рекордну суму застави

За експортера українських горіхів внесли рекордну суму застави

Начальнику Фіскальної служби у Вінницькій області Руслану Осмоловському оголосили про підозру за створення злочинної організації, в яку увійшли підприємці та податківці. Начебто збитки від їхньої контрабанди становлять 305 млн гривень.
Разом з ним підозру отримав і керівник однієї з вінницьких фірм, яка була начебто замішана у контрабанді горіхів, пише 20 хвилин.
Його затримали і встановили суму застави у 50 мільйонів гривень. Це майже 2 мільйони доларів, зважаючи на нинішній курс. Ці гроші внесли.
"Вони організували схему ухилення від податків. У 2015–2016 роках члени цієї злочинної організації забезпечили призначення на найбільш важливі посади в органах ДФС України своїх представників. Організували таким чином систему управління, у якій учасники злочинної організації мали вплив на прийняття всіх важливих рішень", - сказав раніше Генпрокурор України Юрій Луценко.
Ніяких прізвищ не прозвучало. З власних джерел, мова, можливо, йде про Володимира Заскіна.
Його дружина Ілона очолювала вінницьку податкову. А самого Володимира завжди вважали "смотрящим" за прибутковим горіховим бізнесом. Він і сам був директором та засновником підприємств-експортерів грецьких горіхів: ТОВ "Євро Рал" та ТОВ "Вінекспорт". За Заскіна внесли заставу 50 мільйонів гривень.
Перед цим у Вінниці було "гаряче". Дев'ятого липня у Руслана Осмоловського проводили вдома обшуки. І як повідомив журналісту сам податківець, у нього вилучили телефон і зарплатну карту.
Сторона захисту розцінює вихід правоохоронних органів у інформаційний простір із заявами та повідомленнями про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень начальником Головного управління ДФС у Вінницькій області Русланом Осмоловським грубим порушенням презумпції невинуватості та Конвенції про захист прав людини.
Адвокат Руслана Осмоловського Валерія Зарубіна зазначає, повідомлення про підозру є неконкретним та необґрунтованим/
Що стосується збитків у розмірі 305 млн грн, то органом досудового розслідування не враховано, що діюче законодавство України передбачає настання лише адміністративної, а не кримінальної відповідальності за умисне ухилення від повернення валютної виручки.

Related

Події в Україні 6037503577468805969

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item