У Кабміну є 35 сценаріїв введення ринку землі

У Кабміну є 35 сценаріїв введення ринку землі
В Україні планують відкрити ринок землі

Міністерство економіки, попри це, планує до 1 грудня запустити земельну реформу в Україні.

 
У Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства є 35 сценаріїв введення ринку землі, заявив міністр розвитку економіки Тимофій Милованов в інтерв'ю НВ.
 
"Є 35 сценаріїв, підготовлених усіма можливими фахівцями. Думаю, треба фокусуватися на двох критеріях. Перший - економічне зростання. Другий - розподіл його між людьми", - зазначив Милованов.
 
За його словами, країні потрібна реформа, яка дасть максимальне економічне зростання і поділить його результат між українцями.
 
"Проблема не в тому, що ми не знаємо, що робити, щоб запустити реформу, а в тому, що ми не можемо всередині країни, між собою, домовитися, що ми її запускаємо. Кожен тягне ковдру на себе. Люди, які володіють великими компаніями, ті, хто має корупційні позиції, чи ті, хто побудував політичну кар'єру на тому, що бореться з ринком землі, наприклад, - вони не розвернуться і не відмовляться. Це люди, які не хочуть конкуренції", - пояснив він.
 
Милованов додав, що "наші справжні конкуренти - це інші країни": "Поки ми бачимо тут один в одному конкурентів, світ йде вперед - і це видно за даними: ми відстаємо. Наша економічна позиція порівняно з іншими країнами падає".
 
Нагадаємо, що 2 вересня на зустрічі з керівниками парламенту, уряду і правоохоронних органів президент Володимир Зеленський розпорядився, щоб уряд підготував, а парламент прийняв до 1 грудня законопроєкт про ринок земель сільськогосподарського призначення і скасував мораторій на продаж землі.
 
До 1 жовтня уряд має розробити і внести на розгляд парламенту законопроєкт про ринок земель с / г призначення, до 1 січня 2021 року інформацією про земельні ділянки має бути наповнений Державний земельний кадастр.

Related

Економіка 4087944048117733520

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item