Як у КНДР. Мережа про дії прес-сека Зеленського

Як у КНДР. Мережа про дії прес-сека Зеленського
Мендель проти журналіста

Прес-секретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель накинулася на кореспондента Радіо Свобода Сергія Андрушка, намагаючись завадити тому задати питання главі держави.

Прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель - головний герой українських і навіть зарубіжних ЗМІ. Вона так активно намагалася перешкодити журналісту задати питання президенту, що прямо накинулася на нього.
Поведінку Мендель активно обговорюють і українці в соціальних мережах.
Що трапилося
Відео нападу Мендель опублікував у себе в Twitter журналіст Крістофер Міллер.
Про що саме хотів запитати Зеленського журналіст, не уточнюється. Пізніше з'явилася інформація про те, що Андрушко намагався взяти у президента коментар щодо поїздок його найближчого соратника Андрія Богдана в 2013 році на переговори до Росії разом з тодішнім прем'єр-міністром Миколою Азаровим.
"Зеленський дає інтерв'ю ЗМІ в Нью-Йорку. Однак, саме так його прес-служба відноситься до журналістів у Києві", - зазначив Міллер.
В Офісі президента цю ситуацію поки ніяк не прокоментували.
При цьому на відео видно, що Зеленський ніяк не відреагував на те, що сталося, і проігнорував запитання журналіста.
Реакція
"Хто може пояснити, в якій цивілізованій країні світу прес-секретар президента дозволяє собі подібне в момент, коли журналіст хоче задати питання першим особам! Це як називається?! Свобода слова?! На момент, коли мене обрали до ради з питань захисту свободи слова при президенті, я вже бачив ці кадри. Можна створити хоч десять рад, але президент повинен починати із себе і своїм прикладом показувати, як потрібно ставитися до ЗМІ", - написав журналіст Михайло Ткач.
У Мережі журналісти жартують, що Мендель краще було б працювати охоронцем, а не прес-секретарем.
Також спікеру Зеленського згадують її слова про відкритість і свободу преси, які вона вимовляла після призначення на посаду.

Разом з тим, є й ті, хто кажуть, що вчинок Мендель не можна порівнювати з тим, як діяли проти журналістів за часів президентства Віктора Януковича.

Related

Політика 7526932101367961339

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item