Зворотна сторона медалі: чим красивіша людина, тим вищий шанс розлучитися

Ви будете здивовані результатами Гарвардського дослідження.
Зворотна сторона медалі: чим красивіша людина, тим вищий шанс розлучитися

Зовнішня привабливість подружжя заважає довгим і щасливим відносинам, з'ясували вчені з Гарварду. Згідно з їх висновками, подібні пари частіше розлучаються, так і відносини поза шлюбом тривають, як правило, недовго.
Дослідники попросили жінок оцінити привабливість 238 чоловіків за фотографіями з альбомів випускників 1970-х — 1980-х років. З'ясувалося, що за 30 років, що пройшли з випуску, ті чоловіки, які були обрані як найбільш симпатичні, перебували в шлюбі помітно менше, ніж інші.
Також учасниці дослідження оцінювали зовнішність 130 голлівудських знаменитостей. Результати виявилися схожими — найбільш красиві і успішні частіше стикаються з проблемами на особистому фронті.
Вчені пояснюють причину такого явища тим, що красиві люди більшою мірою егоїстичні і схильні зраджувати партнерам. Тоді як більшість людей у відносинах починають сприймати оточуючих як менш привабливих, а у людей з гарною зовнішністю відсутня подібна «захисна упередженість».
Під час досліджень вчені виявили ще одну особливість. Виявилося, що писані красені більше схильні до походів наліво, тому що володіють засобами і можливостями для цього. Для жінок це характерно меншою мірою. Дана гендерна особливість, вважають вчені, викликана тим, як суспільство сприймає численні зв'язки — осуджуючи жінок і заохочуючи чоловіків.
Загалом, краса — безумовно, страшна сила, але вона не гарантує вам довгих і щасливих стосунків.

Related

Цікаво 5724804891572003807

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item