Гороскоп на 15 січня 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 15 січня 2020 року.
Гороскоп на 15 січня 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Овен
Овнам пора підвести риску під діловим листуванням, завершити науково-дослідну або канцелярсько-бюрократичну частину роботи. Буде час для додаткових контактів із начальством, замовниками, колегами, сервісами, повторного вивчення документів, перевірки розрахунків. Акцент краще зробити на уточненні ключових деталей. Увечері ви і партнер взаємно будете мати потребу один в одному, важливий баланс інтересів.
Телець
Сьогодні Тельцям варто проявити додаткову наполегливість, будь-яку думку чи бесіду доводити до кінця. Підвести риску важливо подвійно, якщо підходить до кінця значимий для вас період, пов'язаний з навчанням, дослідженням, подорожжю, ростом і розвитком, адаптацією до нових умов. По можливості, варто відразу оформити документи, поставити печатки та підписи. Ближче до ночі можуть з'явитися інші клопоти.
Близнюки
У Близнюків є час уточнити межі своєї території, навести остаточний порядок в домі чи в документах, прояснити стосунки з людьми і інстанціями. Якщо після цього у вас ще будуть сили, залишок дня краще провести в іншому режимі: змінити обстановку, відправитися для розминки і скидання напруги в спортзал, скооперуватися з кимось заради цікавого проекту або спільного активного хобі.
Рак
Ракам не варто відкладати цільові зустрічі і поїздки, розпочату роботу з документами, завершальний етап переговорів або консультацій. Те, що сьогодні легко досягається за інерцією, вже завтра може виявитися скрутним. З поля зору можуть зникнути потрібні люди, або підуть в архів матеріали, які вас цікавлять. Увечері вашої уваги може зажадати дім, партнерське зобов'язання або сімейна справа.
Лев
Сьогодні зірки готують Левам невеликий іспит на послідовність, реалізм, практичність і сумлінність у дрібницях. Вам належить констатувати факти, зробити чесні неприємні висновки і поставити крапку: звести баланс, погасити або списати борги, оплатити послуги, докупити необхідне, скласти звіт про виконану роботу. Увечері може намітитися поїздка, пригода або ділова акція.
Діва
До настання вечора Діви залишаться у своїй стихії і своєму праві. В цей час ви захищені, спокійні і впливові. До ваших слів і порад прислухаються. Ви встигнете переконати в чомусь близьких, підписати вигідний договір з замовником, підтримати свій батьківський або професійний авторитет, завершити важливий особистий проект. В кінці дня вам доведеться узгоджувати свої дії з чужими інтересами.
Терези
Терезам не варто планувати на сьогодні будь-які ініціативи: низький тонус або комплекс зовнішніх обставин аж до вечора будуть для них перешкодою. Можливо, вас утримає нудна робота, вимушена самотність, нездужання, необхідність комусь допомагати. Якщо вам не терпиться змінити обстановку і приступити до справи, доведеться дочекатися вечора: з'являться умови для активності, швидше за все, спільної.
Скорпіон
Скорпіонам краще не відкладати продовження або завершення розмови. Особливо, якщо це спілкування з колегами, можливими майбутніми роботодавцями, старшими родичами, помічниками або друзями. Не варто залишати завчасно поле дискусій, переривати відрядження або цікаве дослідження. В кінці дня зірки радять вам звернути особисту ініціативу, приховати або тимчасово делегувати іншим.
Стрілець
Вдень Стрільцям корисно продемонструвати професіоналізм, почуття обов'язку, старанність, організованість, скрупульозність. Не завадить вчасно документувати події, дотримуватися регламенту і протоколу. Особливо, якщо ви хочете порозумітися з начальством, зробити кар'єру, отримати гарне обслуговування. Вечір дозволить вам змінити обстановку, розім'ятися, пуститися в гру або авантюру з групою друзів.
Козоріг
Козероги аж до вечора безпомилково йдуть вірним шляхом, завдяки інстинкту, освіті або досвіду. Не підведе їх і зовнішня обстановка. На тлі успіхів ви можете відчути себе магом і чарівником. Однак зірки не радять вам переоцінювати свою могутність: в кінці дня зросте ризик піддатися спокусі і звернути з надійної дороги. Всі важливі контакти і роботи бажано завершити до вечора.
Водолій
Сьогодні Водоліям стане в нагоді така якість, як послідовність. У деяких випадках, вона буде життєво важлива — наприклад, коли мова йде про здоров'я, нерухомість, кредитні історії, про стабільність і захищеність в майбутньому. Навіть якщо ситуація виглядає оптимістично, не завадить довести до кінця копіткі практичні роботи, обговорити важливі деталі, зафіксувати і «підшити до справи» результати.
Риби
Поки не настав вечір, Рибам краще дотримуватися вчорашньої стратегії. Якщо ви ще не подбали зміцнити свої позиції на майбутнє, вам варто зробити це сьогодні. Важливо довести до кінця будь-який діалог, при цьому частіше давати слово співрозмовнику (особливо, якщо він — експерт, володіє повноваженнями або явно популярніший вас). Увечері краще не ризикувати, уникати починань і авантюр, в тому числі спільних.

Related

Цікаво 8890557129154775722

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item