Доведеться прощатися: Зеленський висловився про зарплати міністрів

Доведеться прощатися: Зеленський висловився про зарплати міністрів
Президент вважає, що зарплата повинна відповідати статусу чиновника

Глава держави заявив, що доведеться прощатися з міністрами, незадоволеними розміром зарплат, адже зараз держава "не може дозволити" більшого.

 
Президент Володимир Зеленський на зустрічі з Прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком пояснив позицію щодо зарплат для членів Кабміну, про що свідчить відеоролик у прес-службі Офісу Президента.
 
"Я хочу мати спільну думку з Вами, з тими чи іншими міністрами, що ось такі заробітні плати можуть бути сьогодні в Україні, у такій ситуації, у якій знаходиться наша економіка. Ось коли Ви і Ваш уряд піднімете цю економіку - можемо піднімати ці заробітні плати.
 
І якщо хтось із міністрів і справді... і нам, на жаль, з Вами буде складно прощатися з кимось із них через те, що вони не можуть працювати на ту чи іншу зарплату, яку Ви запропонуєте їм, якщо навіть буде складно з ними прощатися - доведеться прощатися. Ми не можемо собі сьогодні це дозволити", - сказав Президент.
 
За його словами, у той же час, зарплати "повинні бути нормальними", на які можна нормально жити, і відповідати статусу чиновників.
 
"Я дуже Вас прошу, щоб Ви запропонували Офісу Президента і мені особисто нову концепцію заробітних плат усіх міністерств, усіх відомств, заступників міністрів і будь-яких інших державних компаній, керівників цих компаній, заступників цих компаній", - сказав Зеленський.
 
Нагадаємо, раніше Олексій Гончарук пояснив високі зарплати декого з міністрів за грудень.
 
Як повідомлялося, 14 січня ЗМІ написали про зарплату міністра економіки Тимофія Милованова, яка склала більше 200 тисяч гривень.

Related

Політика 8904818107126815115

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item