Названий несподіваний продукт, що викликає рак

Названий несподіваний продукт, що викликає рак
Фото: pixabay.com

Популярний корисний продукт збільшує ризик виникнення небезпечного виду раку.

Вчені дізналися, що вживання молока підвищує ризик розвитку раку молочної залози у жінок. Про це повідомляється на науковому ресурсі MedicalXpress.
Фахівці з американського Університету здоров'я Лома Лінда провели масштабне дослідження, яке демонструє небезпеку популярного продукту.
Вчені зібрали дані про спосіб життя і раціон харчування 53 тисяч здорових жінок протягом восьми років. Респонденти заповнювали анкету, вказуючи свої харчові уподобання, шкідливі звички, фізичну активність тощо.
За час спостереження було зареєстровано 1057 випадків появи пухлин грудей. Виявилося, що простежується зв'язок між вживанням молока і появою раку. При цьому не помічено різниці між знежиреним і цільним молоком.
Раніше подібного висновку дійшли вчені, які довели, що вегетаріанці (ті, які не вживають молоко) мають меншу ймовірність розвитку раку молочної залози. Вчені припустили, що причиною може бути наявність у молоці статевих гормонів.
Раніше повідомлялося, що пітливість ночами може бути ознакою раку. Також вчені дійшли висновку, що раку можна позбутися за одну секунду.

Related

Здоров'я 6867638144237455121

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item