Юна винахідниця створила біорозкладний пластик з панцирів креветок

Він повністю розкладається протягом місяця на звалищі.
Юна винахідниця створила біорозкладний пластик з панцирів креветок

«Панцирі креветок виглядають як пластик», — роздумувала ця дівчина з Австралії одного разу ввечері після вечері.
За її словами, це був довгий, важкий день досліджень і спроб придумати біорозкладні альтернативи пластику — в тому числі з бананової шкірки та кукурудзяного крохмалю — ідеї, які не спрацювали.
«Саме тоді я зрозуміла, що ця вечеря могла стати моїм моментом для вигуку: «Еврика!», — розповіла 17-річна Анджеліна Арора з Аделаїди.
Юна винахідниця використовувала це натхнення для створення біопластика з панцирів креветок, який повністю розкладається протягом приблизно 33 днів на звалищі.
Матеріал, який, за словами дівчини, отримує дуже позитивні відгуки від виробників і зацікавлених компаній, є гнучким, витривалим, нерозчинним і прозорим, і при цьому розкладаним, що робить його ідеальною альтернативою звичайній пластиковій упаковці.
«Я все ще доробляю юридичні аспекти, наприклад, патентування, однак я перебуваю на стадії, коли виготовила остаточний прототип і готова виготовити пластик для його комерційного поширення», — сказала Анжеліна.
Крім того, як і багато інших морепродуктів, екзоскелети креветок багаті азотом — найважливішим інгредієнтом рослинних добрив. Це робить матеріал Анджеліни особливо корисним для фермерів і сільгоспвиробників, оскільки він цілком нормально розкладається на полях або в компостних ямах, забезпечуючи при цьому посіви азотом, необхідного для максимізації поживних речовин і імунітету рослин.
Це чудове нововведення принесло австралійці нагороду BHP Science and Engineering, а Австралійське географічне суспільство назвало дівчину Молодим захисником природи.
Студентка також сподівається адаптувати свій біопластик для використання в якості упаковки для медичного приладдя.

Related

Технології 6305020765308655932

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item