Гегсет: Армія США вивчає досвід війни в Україні

Гегсет: Армія США вивчає досвід війни в Україні
Глава Пентагону Піт Гегсет

США мають намір у співпраці з партнерами створити оборонний щит, який діятиме у всьому світі, заявив глава Пентагону.

 
Збройні сили США вивчають досвід застосування автономних систем озброєнь, отриманий під час бойових дій в Україні, щоб використовувати ці знання у власній діяльності. Про це заявив міністр оборони США Піт Гегсет під час виступу на форумі президентського фонду Рональда Рейгана в Каліфорнії. Виступ опублікувало Міністерство оборони США у соцмережі Х у неділю, 7 листопада.
 
За словами Гегсета, в Україні можна спостерігати ефективну автономність у діях військових, і це стає уроком для американської армії.  
 
"Ми бачимо в Україні автономність. Ми, наша армія, навчаємось на цьому", - сказав він.
 
Він також підкреслив важливість розробки й впровадження технологій штучного інтелекту, що зіграють ключову роль в майбутніх збройних конфліктах.  
 
 
Глава Пентагону звернув увагу на необхідність збільшення витрат союзників США на оборону. Спільними зусиллями планується створення глобального оборонного щита, який забезпечить безпеку у всьому світі.  
 
"Це сформує спільний потужний оборонний щит із добре озброєними союзниками по всьому світу, які готові до власної оборони, захисту своїх та спільних інтересів", - наголосив глава Пентагону.
 
Раніше повідомлялося що Президент Володимир Зеленський разом із секретарем РНБО Рустемом Умєровим та начальником Генштабу ЗСУ Андрієм Гнатовим поговорили із спецпосланцем Білого дому Стівом Віткоффом і Джаредом Кушнером і обговорили критичні заходи, які можуть сприяти завершенню кровопролиття та усунути загрозу нової масштабної агресії з боку Росії.

Related

Події у світі 7684540856444576563

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item