Захоплення держустанов карається терміном до 8 років - МВС

В МВС закликали громадян дотримуватися закону під час проведення масових акцій та нагадали, що захоплення адмінбудівель, масові заворушення із застосуванням зброї є злочином, що тягне за собою кримінальну відповідальність.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.
Так у відомстві прокоментували сьогоднішні акції сепаратистськи налаштованих активістів в Харкові, Донецьку та Луганську, деякі з яких супроводжувалися спробами захоплення державних установ.
«МВС попереджає, що такі дії як захоплення державних будівель, масові заворушення - це злочин, покарання за який передбачено Кримінальним Кодексом України. Відповідно до ст.294 Кримінального Кодексу України за організацію масових заворушень, які супроводжуються насильством та іншими протиправними діями, зокрема, організаторам та підбурювачам масових заворушень, загрожує від п'яти до восьми років позбавлення волі», - наголосили у прес-службі.
МВС вкотре наголошує, що організатори, підбурювачі, учасники масових заворушень, незалежно від партійної належності, громадянства, місця проживання та політичних поглядів будуть притягнуті до відповідальності.

Related

Події в Україні 6564626375861133481

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item