Зупинемо пропоганду Москви! - Максимальний перепост!

Інформація в наш час - потужна зброя. Потрібним чином подана інформація робить людей прихильниками або супротивниками тієї чи іншої ідеї/партії/фігури/торгової марки/країни тощо.

Організовано реагувти на дезінформаційний матеріал, поширюваний проти України на просторах Інтернету та, зокрема, на найбільшому світовому відеохостингу YouTube. 

У вузькому розумінні наша боротьба полягає у: 

  1. виставленні максимальної кількості позитивних оцінок контенту, що створює позитивний імідж для нашої країни та її народу ; 
  2. і навпаки - блокування та максимальна кількість пальців вниз пропагандистському контенту, який працює проти нашої країни та її народу; 
В широкому розумінні, розкриття правди - це дуже тонка робота, адже переконання, викриття брехні, залучення на наш бік все більшої частини людей - мабуть, найбільша та найважча місія у побудові нового Громадянського Суспільства. 

 Ідея створення спільноти виникла після перегляду т.зв. новинної програми "Вести недели" російського державного телеканалу, з якої за 15 хвилин виливається стільки пропаганди і бруду на українців, що в голові адекватної незазомбованої людини одразу постає питання: як цьому протидіяти? 

Звичайно, ми виступаємо за свободу слова і вважаємо, що кожен має право на свою думку, якою б вона не була. Але, ми також вважаємо, що користувачі мають самостійно контролювати Інтернет і реагувати відповідним чином на брехливу, провокаційну, або відверто пропагандистську інформацію, спрямовану на дискредитацію України та її громадян. 

Наші прикмети: порядність, організованість, адекватність.
Форма для бану ботів, тролів та українофобів

Зупинемо пропоганду Москви! - Максимальний перепост!

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

static_page