Більше не Провідник. Ярош склав з себе повноваження лідера НВР ПС
https://povnatorba.blogspot.com/2015/11/blog-post_909.html
Народний депутат Дмитро Ярош склав з себе повноваження лідера Національно-визвольного руху Правий сектор.
Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.
За його словами, відповідне рішення було прийнято під час конференції керівного складу ПС.
"Складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером", - заявив Ярош.
Причиною прийняття такого рішення він назвав те, що його позиція не в усьому збігається з поглядами деяких сподвижників, у яких є своє бачення розвитку організації.
"Я не можу бути "весільним генералом" в Правому секторі", - додав Ярош.
Побратими! 8 листопада у Києві відбулась конференція керівного складу Правого сектору. Метою, задекларованою організат...
Posted by Дмитро Ярош on Wednesday, November 11, 2015
