Пентагон вперше показав фото нового бомбардувальника
https://povnatorba.blogspot.com/2016/02/blog-post_559.html
Американські ВПС мають намір придбати від 80 до 100 таких машин.
Пентагон вперше показав фотографію перспективного американського стратегічного бомбардувальника, передає Reuters.
Глава управління ВПС Міноборони США Дебора Джеймс розповіла про те, що літак отримає позначення B-21 (раніше передбачалося B-3).
JUST IN from #AWS16: @SecAF23 releases first rendering of #LRSB, the new B-21 pic.twitter.com/85fCCY0TTR— Air Force Assoc. (@AirForceAssoc) 26 лютого 2016 р.
США розробляють новий стратегічний бомбардувальник за проектом LRS-B (Long Range Strike Bomber). Він може замінити машини типу B-52 і B-1B і стане на озброєнні спільно з наявними літаками типу B-2.
Бомбардувальник розробляє корпорація Northrop Grumman, а обсяг контракту становить 21,4 млрд доларів.
Загалом американські ВПС мають намір придбати від 80 до 100 таких машин, кожна з яких обійдеться в 564 млн доларів в наявних цінах.
Нагадаємо, що 4 вересня минулого року повідомлялося про те, що Northrop Grumman зробила два прототипи бомбардувальника, що розробляється в рамках проекту під кодовою назвою LRS-B.
