Савченко на своєму першому засіданні підняла депутатів на ноги



Ранкове засідання Верховної Ради розпочалося з промови звільненої минулого тижня Надії Савченко.
Свій виступ вона розпочала зі слів "Слава Україні".
"Я, народний депутат України, Савченко Надія, повернулася і включаюся в роботу", - сказала Савченко.
Вона подякувала всім активним українцям і попросила вибачення у матері Вадима Пугачова за те, що її син віддав життя за волю Савченко.
"Я повернулася і не дам вам забути, хто сидить у кріслах Верховної Ради, про тих хлопців, які починали помирати за Україну на Майдані і продовжують на Донбасі", - сказала депутат.
Після промови Савченко з трибуни заспівала гімн України. Усі присутні в залі народні депутати встали.


Зазначимо, що народний депутат Надія Савченко не готувала тези для першого виступу в сесійній залі.

Related

Політика 7511555093634596917

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

Нас відвідали

Лічильники



item