Переселенці захопили будівлю школиВ селі Фонтанка під Одесою півсотні переселенців-інвалідів зайняли покинуту школу. 
Люди намагаються привести її до ладу та перезимувати після того, як їх виселили з санаторію "Куяльник" за несплату комунальних платежів.
Про це повідомляє "5 канал".
У "Куяльнику" люди мешкали 2 роки. Частина повернулися до Донецької області, решта самовільно облаштувалися у занедбаній школі-інтернаті.
"Покинута школа не працює вже три роки, із людей – постійно поруч тільки двоє літніх сторожів. До нових сусідів охоронці поставилися з підозрою, але виганяти не стали. Живуть тут переселенці вже четверту добу. Щодня жінки у двох пароварках готують обід на всіх. А це майже півсотні людей разом із дітьми. Більшість переселенців мають інвалідність. Кажуть, не хочуть переїжджати у запропоновані владою селища, тому що там проблеми з медобслугованням. Чиновники ж кажуть – хто не погодився поїхати з Одеси, має піклуватися про себе самотужки", - йдеться у повідомленні.
У Фонтанській райадміністрації, на балансі якої перебуває будівля покинутої школи, заявили, що нічого не знають про самовільне заселення. Самі ж переселенці навіть не думають про можливість нового примусового виселення. Вони вже готуються до зими.
В пансіонаті "Куяльник" на Одещині вимкнули електроенергію, через що переселенці-інваліди, які там проживали, вимушено повертаються до зони АТО. Тих, хто поїхав, тимчасово розмістили в одному з корпусів пансіонату "Святі гори" у Святогірську.
Related

Суспільство 2352628337247072491

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item