Порошенко обирає шлях війни - Плотницький

Плотницький пригрозив Порошенкові

"Глава" ЛНР висловився щодо загибелі "Мотороли".

Ігор Плотницький, глава невизнаної ЛНР, висловив співчуття жителям Донбасу у зв'язку із загибеллю Арсенія Павлова - "Мотороли". Про це він заявив сьогодні на апаратній нараді з членами Радміну ЛНР.
"Перш ніж ми почнемо нараду, я хочу висловити щирі співчуття всім жителям Донбасу - і Донецької Народної Республіки, і Луганської Народної Республіки - у зв'язку з трагічною загибеллю одного з прославлених, видатних командирів Донбасу Арсенія Павлова, багато хто знає його під позивним "Моторола", - сказав Плотницький.

Також "глава" заявив, що "весь цей ланцюг подій, які відбуваються і в ЛНР, і в ДНР, він, природно, не випадковий, він взаємопов'язаний, він послідовно реалізує політику Києва, який методами терору намагається залякати Донбас".

"Усі ті замахи і вибухи, які відбувалися у нас, політичні вбивства в ДНР, все це говорить про те, що Україна, зокрема Порошенко, в силу і заяв, які раніше прозвучали, обирає не мирний шлях, а шлях війни", - наголосив Плотницький.

"Ми готові до такого розвитку подій. І мені здається, що ті, хто вирішив, що таким шляхом нас можна залякати або таким чином примусити до тих дій, які вони від нас чекають, вони дуже жорстоко помиляються. Прошу всіх уважно ставитися до подій, які відбуваються, бути уважними на своїх робочих місцях, тому, що загроза дійсно існує. Вона є, але наші силові правоохоронні органи цим займаються", - запевнив він.

Нагадаємо, раніше Захарченко пригрозив особистою помстою військовим України.

Related

Політика 6661454894933585229

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item