Зрив візиту Путіна до Парижа загрожує санкціями - ЗМІ

Олланд і Путін

Для російського президента проблема Сирії вирішується в переговорах не з Францією, а зі США.

Скасований президентом Росії Володимиром Путіним візит до Парижа загрожує новими санкціями, пише Коммерсант.

Видання нагадує, що саме президент Франції Франсуа Олланд намагався брати на себе ініціативу в діалозі з Москвою у зв'язку з подіями в Україні. Він був єдиним з європейських лідерів, неготовим беззастережно дотримуватися політики США.

Тепер і Олланд відмовляється прийняти позицію Москви щодо дій в Сирії. На цьому тлі голова Європейської ради Дональд Туск на конференції в Берліні вже зробив заяву про продовження санкцій: вони були введені через ситуацію в Україні, але тепер їхнє скасування пов'язують з політикою Москви в Сирії.

На думку Туска, "багато політиків допустили типову західноєвропейську помилку", погодившись вести діалог з Росією щодо врегулювання конфлікту в Сирії.

Як пишуть Ведомости, Париж хотів говорити тільки про Сирію, але це не влаштувало Путіна.

"У Москві вважають непотрібним витрачати час на неприємну розмову. Для Путіна проблема Сирії вирішується в переговорах не з Парижем, а з Вашингтоном", - заявила експерт Французького інституту міжнародних відносин Тетяна Кастуєва-Жан.

Путіна, мабуть, не влаштував контекст, в якому він повинен був би "стати учасником чужої вистави", де Олланд намагається умовити лиходія, вважає експерт Московського центру Карнегі Олександр Баунов.

"Попередні виїзди в Європу в останній рік були спрямовані на те, щоб показати, що післядонбаська ізоляція відходить у минуле. Там були розмови про подолання протиріч, зняття санкцій і союзництво проти спільного ворога. Оскільки цю розмову французи зараз не можуть підтримувати, то вона стає безглуздою", - сказав експерт.

Related

Події у світі 6744380243284172085

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item