Генпрокуратура зацікавилася квартирою ЛещенкаГенпрокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою в незаконному збагаченні щодо народного депутата від фракції БПП Сергія Лещенка.
Про це "Українській правді" повідомили в прес-службі Генпрокуратури.
У ГПУ зазначають, що "за результатом розгляду звернення народного депутата Павла Пинзеника щодо неправомірних дій народного депутата Сергія Лещенка та з інших питань управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ 27 жовтня 2016 року внесло відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань".
Таким чином "розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного збагачення особи, уповноваженої на виконання функцій держави, яка займає особливо відповідальне становище". Попередня кваліфікація кримінального правопорушення: ч. 3 ст. 368 2 Кримінального кодексу України", – сказано в повідомленні ГПУ.
Крім того, ще один депутатський запит до генпрокурора з проханням провести перевірку щодо квартир депутатів Сергія Лещенка та Світлани Заліщук передано в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру 18 жовтня.
Запит направили 6 народних депутатів, серед них, зокрема, "радикали" Андрій Лозовий та Дмитро Лінько, народофронтівці Євген Дейдей і Вадим Підберезняк і представник БПП Сергій Каплін.
Вони стверджують, що проаналізували доходи народних депутатів фракції БПП Сергія Лещенка та Світлани Заліщук і звинувачують останніх у корупційних злочинах, оскільки, на їхню думку, офіційні доходи вказаних нардепів не дозволили б їм придбати елітне житло.
6 вересня народний депутат Сергій Лещенко купив квартиру площею 192 кв м в елітному будинку в історичному центрі Києва. Тоді він заявив, що придбав нерухомість за 7 млн 550 тис. грн. Половину грошей йому позичила керівник "Української правди" Олена Притула. Ще частину дала цивільна дружина Анастасія Топольська. В електронній декларації Лещенко вказав, що має $102 тис. і понад 50 тис. євро готівки.
Крім того, Лещенко спершу подав декларацію, в якій вказав занижену вартість нової квартири, а в оновленій декларації дописав у розділ "нерухомість" дві квартири та кімнату.
НАБУ не внесло інформацію про купівлю Лещенком елітної квартири до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а обмежилося перевіркою. За її результатами виявили окремі порушення, що можуть мати ознаки корупції.

Related

Політика 8747501950179455251

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item