До кінця року - малоймовірно: Російський військовий експерт назвав імовірну дату початку "великої війни" на ДонбасіПавло Фельгенгауер вважає, що можливими напрямками наступу бойовиків може стати не Маріуполь, а Одеса, бо це місто в РФ вважають російським, а по-друге, одеський регіон може дати вихід на Придністров'я.

Російський військовий експерт Павло Фельгенгауер, коментуючи ескалацію на маріупольському напрямку, заявив, що до середини січня відновлення масштабних бойових дій в Україні малоймовірно.

Про це він заявив виданню Апостроф, зазначають Патріоти України.
"Я вважаю, що до Нового року, точніше до середини січня, велика війна малоймовірна", - висловився військовий експерт.
Він пояснив своє припущення тим, що в кінці листопада - на початку грудня у Збройних силах Росії буде здійснюватися демобілізація військових, призваних свого часу для операцій у Криму. При цьому він додав, що невеликі сутички будуть мати місце.
На думку Фельгенгауера, масштабна атака бойовиків на маріупольському напрямку під сумнівом, оскільки місто готове до оборони, на відміну від Одеси, Херсона і Миколаєва.
"Якщо говорити про можливі напрямки наступу, то це може бути саме Одеса", - припустив він, пояснивши, що, по-перше, Одесу в РФ вважають російським містом, а по-друге, одеський регіон може дати вихід на Придністров'я.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Події в Україні 7921150640218840570

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item