Нацагентство із запобігання корупції знайшло винних у зриві е-декларуванняПроблеми з подачею електронних декларацій пов'язані з некоректною роботою хостинг-провайдера і адміністратора системи - ДП "Українські спеціальні системи".
Про це заявила голова Національного агентства з протидії корупції Наталія Корчак в своєму Facebook.
За її словами, навантаження на серверне обладнання, що забезпечує прийняття, обробку та накопичення інформації становить не більше 10%, а всі помилки в програмному забезпеченні були виправлені 25 жовтня.
"Хід подій останнього дня свідчить про неспроможність адміністратора і хостинг-провайдера системи - ДП "УСС" забезпечити необхідну пропускну здатність магістральних каналів зв'язку і канального мережевого обладнання до системи", - написала Корчак.
Через це бажаючі подати е-декларацію не можуть отримати якісний доступ до серверного обладнання єдиного державного реєстру декларацій чиновників.
Голова НАЗК публічно звернулася до ДП "УСС" "з вимогою негайно усунути всі перешкоди, які заважають декларантам".
"В іншому випадку НАЗК змушене буде розглянути питання про звернення до правоохоронних органів стосовно порушення кримінальної справи щодо зриву електронного декларування", - наголосила Наталія Корчак.
ДП "УСС" є дочірньою компанією Держспецзв'язку. Раніше від громадських активістів вже лунали звинувачення на адресу Держспецзв'язку через перешкоджання кампанії електроного декларування.
Нагадаємо, з 24 до 27 жовтня НАЗК отримала більше 200 листів-скарг на збої у роботі системи, більшість з тих, хто висловив своє невдоволення – народні депутати, судді та прокурори.

Related

Суспільство 5961866580213872730

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item