"Доля України у руках, які пахнуть хлібом": репортаж зі страйку аграріїв


Сьогодні, 4 жовтня, під стінами Верховної Ради відбувся попереджувальний страйк аграріїв "Повернемо гроші у село — нагодуємо країну". 
Перед парламентом зібралися представники сільськогосподарських підприємств зі всієї України.
Учасники акції ухвалили резолюцію, яку передав спікеру голова Аграрної партії Віталій Скоцик.
Пропонуємо найцікавіші тези з його виступу.
"Сьогодні доля України у руках, які пахнуть хлібом. Які годують і забезпечують армію, дають кожен другий долар валютних надходжень до скарбниці нашої держави".
"Є гектар землі в обробітку. З нього ти платиш фіксований сільськогосподарський податок. І нехай він виріс з 6 гривень до майже 40, ці гроші йшли у місцеву громаду. Цей податок пропав".
"Ніколи не говоріть, що селяни в нашій країні мали якісь пільги. Це була унікальна система, яка давала можливість створювати нові підприємства. Спеціальний режим ПДВ із самого початку стимулював переробку. Не продавати свою продукцію за кордон сировиною. Ці 20% накопичувалися на балансах переробних підприємств".
"Цього року за оцінкою ООН 1,5 мільйона українців переходять із межі бідності в межу голоду. За кого ж ми тоді стоїмо, хіба тільки за себе? Ми хочемо годувати тих людей, наповнювати бюджети".
"У корзинці завтрашнього дня кефір коштуватиме 21 гривню. Кілограм м'яса — 150-160 гривень. І я його в цій корзинці вже і знайти не можу. Тому що людина з пенсією 1400 гривень, заплативши 600-700 гривень комунальних платежів, цього м'яса, молока і сиру купити не зможе".
"Хто продає хату, коли тече покрівля? Треба ремонтувати покрівлю. Якщо Верховна Рада прийме зняття мораторію, зубожілий народ втратить свою найголовнішу цінність - землю".Related

Події в Україні 5108588243800366173

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item