Астрономи запропонували спосіб виявлення позаземних цивілізацій

Вчені вивели складне припущення про існування інопланетних цивілізацій
Вчені з Белградської астрономічної обсерваторії (Сербія) розповіли про діяльність інопланетних цивілізацій, прояви яких людство могло б виявити вже сьогодні, повідомляє Lenta.ru, препринт дослідження опублікований на сайті arXiv.org..
У своїй роботі астрономи спробували перерахувати способи, якими інопланетні цивілізації можуть користуватися для захисту від глобальних космічних загроз, зокрема, спалахів наднових зірок і гамма-сплесків. Жителі інших світів, на думку дослідників, для цього в межах власної планетної системи можуть розміщувати різні астроінженерні споруди.
Вони дозволять знизити ризики, пов'язані з негативним впливом іонізуючого та інтенсивного електромагнітного випромінювання і, швидше за все, будуть нагадувати об'єкти на зразок сфери Дайсона.
Сфера отримала свою назву на честь американського фізика-теоретика Фрімена Дайсона і, за задумом автора, може бути створена високорозвиненою цивілізацією для акумулювання енергії своєї зірки. Якщо б людина створював такий об'єкт, то радіус сфери міг би рівнятися одній астрономічній одиниці.
Нагадаємо, Брайан Кокс, фізик з університету Манчестера, припустив, що жодна цивілізація просто не здатна дожити до ери міжзоряних перельотів через тягу до саморуйнування.

Related

Цікаво 4737841904564799686

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item